HİZMETLERİMİZ

İnşaat & Müteahhitlik

Geniş bir yelpazesi bulunan inşaat sektöründe faaliyet veren firmamız kaliteli malzeme ve deneyimli ekip ile sorunsuz çözüm üretip modern Çanakkale ilimizin geleceğine katkı sağlamaktadır.

Kaba İnşaat

Bilgin Yapı olarak firmamız; kaba inşaat yapımında kullandığımız kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla, kalıp bağlantı elemanları ile en hızlı ve sağlam temeller üzerinde yapımını sürdürmekteyiz.

Çatı İşleri

Firmamız yapınızın uygun çatı modellerini yalıtımlı ve uzun bir süre bakım gerektirmeyen şekilde sizin için yapmaktadır. Çatı ve teraslar için firmamız sizim adınıza projelendirme yapmaktadır.

Mantolama Hizmetleri

Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Yapınızın ısı yalıtım sistemi olarak en kaliteli mantolama ürünlerini kullanmaktadır.

Laminant Parke

Laminant Parke uygulamalarında kullandığımız malzemeler ahşap doğal bir malzeme olarak evinize sıcaklık verir. Bunun dışında modern parke döşemelerinin döşenmesi ve bakımı da kolaydır. Laminant Parke satışımız mevcuttur.

Alçı Boya İşleri

Bilgin Yapı Malzemeleri; yapılarınızın iç ve dış duvarlarının kaliteli marka ve ürünlerimizle alçı ve boya işlemleri firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Toptan ve perakende olarak boya malzemelerimizin satışı mevcuttur.

Dekorasyon Hizmetleri

Bilgin Yapı Malzemeleri; yapılarınızın iç ve dış cephelerinin dekorasyon işlemleri firmamız tarafından yapılmakta ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır. İç ve dış cephe boyama işleri, kartonpiyer, duvar kağıtları, alçıpan ve söve uygulamaları uzmanlık alanlarımızdır.

Hafriyat İşleri

Bilgin Yapı Malzemeleri; her türlü hafriyat işiniz yapılırken müşteri memnuniyeti sağlamak ve işlerimizin teslimatını güven için yapmaktır. Geniş Makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Peyzaj Uygulamaları

Bilgin Yapı Malzemeleri; Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.